30 yıllık tecrübemiz ve kapasitemizle, ve sizlerden gelen teklifler istikametinde farklı Merdivenler tasarlayıp imal ettik. Bu konuda  ağırlığımızı her türlü dubleks Ev ve İşyerleri için, sabit ve portatif Merdivenler üzerine yoğunlaştırdık, uygulama maksadınızı biliyoruz, ve  ürettiğimiz Merdivenlerde şu hususların olmasına  titizlik gösterdik:
* Hesaplı
* Müşterilerimizin rahatlıkla kurabilmeleri ve kullanabilmelerini sağlamak
* Alman DİN standartlarında kaliteli imalat
* Zamanında Teslim
* 5 yıllık Garanti ve servis
        İnternet sitemizin ileriki safhalarında beğenmiş olduğunuz ürünlerimizi, kalite ve fiyat dahil kıyaslama, seçme, hatta ısmarlama rahatlığını elde etmeniz için özen göstereceğiz. İstanbul dışındaki  ve daha  uzaklarda  olan müşterilerimiz için,  bulundukları yerden, gene bu sayfalarımızı kullanarak teklif formlarımızı doldurup  gönderebilir ve hatta  siparişlerini verebilirler.
       Vazifemizi biliyoruz, Ülkemizde Merdivenciliğin gelişmesine yardımcı olmakla birlikte, Sizlerden gelen teklifleri devamlı gözden geçiriyor ve genişletiyoruz. Sayfalarımızı siz müşterilerimizin beğenisine takdim etmek, pratik ve daha iyi anlaşılır hale getirmek için gayret gösteriyoruz.
Önerileriniz ve tashihleriniz için müteşekkiriz...
(0212) - 422 sıfır 422

  Bu sayfalardaki bilgilerin tamamı ozerahsap.com'a aittir. Bir parçası ya da tamamı ozerahsap.com'un izni dışında başka bir sitede yayınlanamaz. İnternet sitemizin yapım ve tasarımı kendi bünyemizde yapılmıştır: