UZUN ÖMÜRLÜ  MERDİVEN  İÇİN.,,

Halı kaplatarak sesi, çizilmeyi ve kaymayı engelleyebilirsiniz. Firmamızın Almanya'dan ithal ettiği özel Basamak Halılarını görmek ister misiniz; lütfen tıklayınız

Basamak önlerine Metal köşebent yaptırmanızı istemiyoruz, Bu Basamak önlerinin aşınmasını belki engeller, ancak kayıp düşmenize yol açabilir.

 
Temizleme - Bakım: Marketlerde satılan sprey türü (mobilya temizleme sprey'i) temizleyicileri / Parlatıcılarını, doğrudan(Su ile karıştırmadan) kullanabilirsiniz. 

Not: Ahşap Basamakları, kesinlikle ıslak Bez ile temizleme yapmayınız.

 

DAHA  İYİ  BİR MERDİVEN  İÇİN.,,

SOLMAYAN  CILA     - Sürekli Güneş ışığına maruz kalan Merdivenlerde  renk sararmasını önler.

YANMAYAN  CILA    - YANGINI GECİKTİRİCİ CILA: Yangının başladığı andan itibaren alevin ilerlemesini geciktirmenin her anı hayat kurtarmak için çok önemlidir. Yangın geciktirici cilaların en temel amacı yangının yayılma hızına karşı durmak, yani yangını geciktirmektir.
Ahşap, özellikle iç mekanların tasarımında estetik önem taşır ve yangın geciktirici cilalar yangına karşı korumayla birlikte mükemmel estetik görünüm de sağlamalıdır.  Kullanıcıların ihtiyaçları gerekli kanun ve kuralların yerine getirilmesini kapsamakla birlikte, son görünüm ve fonksiyonellikle de ilgili olmaktadır.yangın geciktirici cilalarının formülasyonu ve uygulamasında bu 2 öğe tasarımın temelidir.Bu ürünün yangın geciktirici özellikleri sertifika ve raporlarla belgelenmiştir.

ÇİZİLMEYEN CILA    - DARBELERE VE ZAMANA DAYANIKLI ZIRHI! Spor merkezlerinde, spor salonlarında, ofislerde, mağazalarda, lokantalarda, insan trafiğinin yoğun olduğu her zeminde, rahatlıkla kullanılabilecek bir ciladır.
Aşınma direnci, esnekliği ve darbe dayanımı son derece yüksek olan Bu Cila Ahşap Merdivenlerin uzun yıllar çizilmeden, yıpranmadan, yepyeni görünmesini sağlar.

 SU BAZLI  CILA      - KULLANAN İÇİN DAHA SAĞLIKLI, DAHA GÜVENLİ   Su esaslı cila, gerek uygulayanları gerek kullananları, solvent esaslı cilalarının getirebileceği sağlık sorunlarından korur. kokusuz olan Su esaslı Cila, kullananların rahat olmaları için tek çözümdür

Bu CILA çeşitleri, standart Fiyatlarımız için geçerli değildir.  Opsiyonel dir